Valentýnská inspirace

                            Manželství je památka na lásku. Řekl jeden moudrý muž. Ale proč památka? Když tou láskou v manželství můžeme žít. A já jsem se rozhodla, že ji žít budu. Podívejte se na mou video prezentaci a nechte se jí inspirovat.

        Není to tak dlouho, co se mi dostal do ruky eBook zdarma o tom jak jednoduše vnést do vztahu nový náboj. Hltala jsem řádky a zároveň přemýšlela, co z toho bych mohla uskutečnit.

        Až jsem dočetla k odstavci, kde autorka popisuje, jak manžela překvapila videem z fotek, které zachytily ty nejkrásnější okamžiky jejich společných zážitků. Blesklo mi hlavou, že takovou video prezentaci také můžu pro manžela stvořit. Vždyť jsem na Vánoce tvořila blahopřání pro všechny své přátele a známé. Tak proč nestvořit něco pro svého muže.

       Myšlenku jsem nosila v hlavě skoro měsíc. Neustále mě ale trápilo,že jsem nenacházela nápad na vhodnou hudbu, která by vše dokreslovala. Až postupně, jak přišly starosti, jsem na tento problém zapomněla. A teď říkám, dobře, že jsem zapomněla a že denní starosti přehlušily starost s výběrem hudby. Inspirace přišla sama jak na zavolanou a bez stresu a starostí.

 

             „Manželství je památka na lásku.“

                                      Swift

       Nápad přišel sám a jak na zavolanou těsně před Valentýnem. To určitě nebyla náhoda. Čas tomu tak chtěl. V pondělí 8.2.2016, když jsem jela z Prahy ze školy, inspirace přišla. (Pro nezasvěcenné- dálkově studuji.) Ve sluchátkách jsem si poslouchala skladby v mém telefonu. Až jednu jsem si pustila snad 5 krát. Ano, bylo mi v tu chvíli jasné, že to je to, na co jsem čekala. To je ta správná skladba. A já věděla, že ten večer prezentaci vytvořím.

       A výsledek je tu pro tu i pro vás.

 

 

     Jak vidíte, miluji svého muže, svoje děti, svou rodinu. Miluji život a miluji i vás. I pro vás mám Valentýnský dárek v podobě eBooku zdarma. Ti, kteří mě ještě neznají, si mohou stáhnout eBook Jak jsem se rozhodla, že si vytvořím život podle svých představ. Odkaz ke stažení máte zde.

     Ti, kteří můj první eBook četli, si mohou stáhnout další můj e-Book zdarma Šperky 100x jinak. Odkaz ke stažení máte tady.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.